UA
Про компанію
команда професіоналів у сфері організації перевезення вантажів;
Транспортно-експедиторська компанія ТОВ "ТЕК ЗАХІДТРАНССЕРВІС" заснована в 2000 році. Основним видом діяльності під час створення компанії була організація перевезення вантажів залізничним транспортом. В 2001 році компанія ТОВ "ТЕК ЗАХІДТРАНССЕРВІС" уклала прямий договір з "Укрзалізницею".

В 2003 році підприємство увійшло до складу концерну "Intereuropa d.d." (Словенія) – одного з лідерів у сфері логістики в країнах Центральної і Східної Європи, що дало можливість укріпити позиції компанії на ринку транспортних послуг європейських країн.
З листопада 2006 року ТОВ "ТЕК ЗАХІДТРАНССЕРВІС" надає послуги з перевезення вантажів власним автомобільним транспортом, маючи у своєму розпорядженні 18 сучасних автопоїздів.


Наша компанія є членом Асоціації міжнародних експедиторів України (АМЕУ), Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України (АсМАП), індивідуальним членом Федерації міжнародних експедитрських асоціацій (FIATA), а також Міжнародного союзу автомобільного транспорту (IRU).

З 2000 року незмінним керівником ТОВ "ТЕК ЗАХІДТРАНССЕРВІС" є А.М.Парфенюк. В 2011 році генеральний директор ТОВ "ТЕК ЗАХІДТРАНССЕРВІС" був нагороджений орденом "Хрест Пошани України" за професійні дії на посаді керівника підприємства.

АДРЕСА КОМПАНІЇ

89427, Україна, Закарпатська 
обл., Ужгородський р-н, с.Минай, 
вул. Свободы, 4

КОНТАКТИ

+38 (0312) 42-39-01
office.zts@gmail.com